واردات پرسود از چین در سال 2022

واردات پرسود از چین به ایران

واردات پرسود از چین

بسیاری از تجار و بازرگانانی که در حوزه واردات و صادرات فعالیت میکنند در جستجوی واردات پرسود از چین هستند. برای اینکه شما واردات پرسودی از چین را تجربه کنید باید بدانید که واردات کدام کالاها از چین می تواند سود خوبی را عاید شما کند.  برخی کالاها هستند که در بازار داخل ایران تقاضای زیادی برای خرید دارند. داشتن بازار خوب برای فروش کالا یکی از عواملی است که می تواند واردات یک کالا را پر سود کند. یکی دیگر از عواملی که باعث می شود واردات پرسودی را تجربه کنید این است که بتوانید کالای مورد نظر خود را با مناسبترین و ارزانترین قیمت خریداری کنید.

همانطور که می دانید کشور چین در سال های اخیر تولیدات خود را به طور چشمگیری افزایش داده است. حجم صادرات این کشور آنقدر رشد کرده است که چین را به یک فروشگاه بزرگ برای  همه­ ی کشورهای جهان تبدیل کرده است. دلایل زیادی وجود دارد که همه ی کشورهای جهان به دنبال خرید از کشور اژدهای سرخ هستند اما مهم ترین دلیلی که بازرگانان و تجار را به خرید از این کشور ترغیب می کند قیمت ارزان و مقرون به صرفه کالاهای تولیدی این کشور است.  اما باید توجه داشته باشید که برای خرید این کالاهای ارزان به دنبال یک فروشنده مطمئن بگردید و به راحتی با هر کسی وارد معامله نشوید.

همانطور که گفتیم یکی از عواملی که واردات پرسود از چین را برای شما به ارمغان می آورد انتخاب درست یک کالا برای واردات است. ما در این مقاله قصد داریم که تعدادی از این کالا ها را که واردات آنها سود خوبی نصیب واردکنندگان می کند به شما معرفی کنیم.

معرفی کالاهایی برای داشتن واردات پرسود از چین

پیش تر برایتان گفتیم که برخی کالاها هستند که بازار فروش بالایی در ایران دارند. واردات این کالاها می تواند سود خوبی نصیب واردکنندگان از چین کند. همچنین برخی از  کالاها هستند که اختلاف قیمت زیادی در بازار چین و بازار ایران دارند. واردات این کالاها نیز می تواند بسیار واردات پرسودی برای تجار باشد. این کالاها عبارتند از:

واردات شارژرهای بی سیم از چین

 1. شارژرهای بی سیم(Wierless) برای واردات پرسود از چین

استفاده از تلفن همراه در کشور روز به روز در حال افزایش است. دیگر کمتر کسی را پیدا می کنید که  از گوشی تلفن همراه استفاده نکند. همه گوشی ها به شارژر نیاز دارند؛ بنابراین بازار فروش شارژر بسیار داغ است. اما در سال های اخیر شارژرهای بی سیم جای شارژرهای معمولی را گرفته است. این شارژرها به شدت در میان مردم محبوب شده است و تقاضا برای خرید آن افزایش یافته است. شما می توانید این شارژرهای بی سیم را با قیمتی بسیار ارزان و مناسب در حدود ۴ تا ۵ دلار از تولیدکنندگان چینی بخرید و با فروش این محصولات با حاشیه سود خوب در ایران واردات پرسود از چین را تجربه کنید.

 1. دستگاه الکتریکی دفع حشرات (Electric Pest Repeller) برای واردات پرسود از چین

زندگی شهری و وصل شدن همه خانه ها به سیستم فاضلاب شهری باعث شد که سوسک ها به فضای داخل خانه ها راه پیدا کنند. دفع این حشرات موذی یکی از مشکلات خانواده های شهری است. دستگاه الکتریکی دفع حشرات به خلاصی خانواده ها از شر حیوانات و حشراتی نظیر موش و سوسک کمک می کند. این دستگاه کمک می کند تا محیط سالم و بهداشتی در خانه مهیا شود. داشتن این دستگاه یکی از ملزومات زندگی شهری به حساب می آید؛ بنابراین تقاضا برای خرید این دستگاه در بازار فراوان است.  بازرگانانی که اقدام به واردات این دستگاه می کنند می توانند با قیمت ۱.۷۶ دلار این دستگاه را از تولیدکنندگان چینی بخرند. سپس  با یک حاشیه سود بالا این دستگاه ها را به راحتی در ایران به فروش رسانند.

واردات انواع اسباب بازی ها از چین به ایران

 1. انواع اسباب بازی ها(All kind Of Toys)

اسباب بازی از جمله کالاهایی بوده است که از دیرباز یک واردات پرسود از چین برای بازرگانان ایرانی به حساب می آمده است. همیشه کودکان زیادی وجود دارند که نیاز به بازی با اسباب بازی دارند.  وجود کودکان  باعث می شود که تقاضا برای خرید اسباب بازی در بازار همیشگی و دائمی باشد. کشور چین یکی از بزرگترین تولیدکنندگان در حوزه اسباب بازی است.  هزینه  تولید اسباب بازی در چین بسیار پایین است؛ بنابراین تجار ایرانی می توانند اسباب بازی ها را با قیمت بسیار ارزان و مناسب از تولیدکنندگان چینی خریداری کنند و با قیمت بالاتری در ایران به فروش رسانند. به دلیل قیمت پایین اسباب بازی ها حتی هنگامی که هزینه واردات نیز به قیمت آنها اضافه شود باز هم در بازار رقابت با اسباب بازی های تولید داخل یارای رقابت را دارند.

واردات تلفن های همراه از چین

 1. تلفن های همراه(Phones)

یکی از کالاهای پرطرفدار و پرفروش این روز های بازار، تلفن همراه و لوازم جانبی آن است. این کالاها کالاهای مصرفی هستند و عمر کوتاهی دارند. همچنین هر روز یک مدل جدید و مدرن تر از گوشی های همراه قبلی وارد بازار می شود. این گوشی های جدید آپشن های بیشتری نسبت به مدل قبلی دارد که افراد را برای خرید دوباره گوشی همراه ترغیب می کند. چین یکی از بهترین کشور ها برای واردات گوشی همراه است زیرا که تولیدات وسیعی در این زمینه دارد. همین تولیدات وسیع است که به خریدار قدرت انتخاب بیشتری برای خرید تلفن همراه می دهد. شما می توانید هر نوع تلفن همراه با هر کیفیت و قیمتی را در چین برای خرید انتخاب کنید. تولیدات وسیع گوشی در چین باعث شده که این کالا با قیمت بسیار ارزانی در چین به فروش رسد. خرید این کالا با قیمت ارزان و فروش آن در داخل کشور واردات پر سودی برای بازرگانان به حساب می آید.

واردات چمدان های مسافرتی از چین

 1. چمدان های مسافرتی (Travel Bags)

یکی از کالاهایی که یک واردات پرسود از چین را برای تجار رقم می زند چمدان مسافرتی است. همه افراد همواره به سفر کردن علاقه مند هستند . یکی از ملزومات سفر داشتن چمدان است؛ بنابراین بازار فروش چمدان های مسافرتی همیشه داغ است. البته در دو سال اخیر به دلیل وجود کرونا و ممنوعیت برای سفر، واردات چمدان های مسافرتی سودی در پی نداشت.  اما با کاهش محدودیت ها و افزایش سفر های داخلی و خارجی واردات چمدان های مسافرتی باز هم می تواند  یک واردات پر سود از چین باشد.

 1. لوازم آشپزخانه (Kitchen Supplies)

هر خانه ای یک آشپزخانه دارد و  آشپزخانه آن نیاز به لوازم آشپزخانه دارد. از اینرو تقاضا برای خرید لوازم آشپزخانه همیشه وجود دارد و بازار فروش لوازم آشپزخانه همیشه داغ است. وجود تقاضای همیشگی برای خرید لوازم آشپزخانه این کالاها را به یکی از  پرسود ترین کالاها برای واردات تبدیل کرده است. چین کشوری است که می توان در بازارهای آن لوازم آشپزخانه ارزان خریداری کرد. وجود لوازم خانگی ارزان در چین و داشتن بازار فروش خوب این کالا در کشور باعث می شود که واردات لوازم خانگی یک واردات پرسود از چین باشد.

واردات چراغ ها و لوازم جانبی آن از چین

 1. چراغ ها و لوازم جانبی آن(Lights And Related Accessories)

یکی دیگر از کالاهایی که واردات پرسود از چین را برایتان به ارمغان می آورد چراغ های LED و لوازم مربوط به آن است. مصرف این چراغ ها و لوازم جانبی در سال های اخیر در صنعت ساختمان سازی رشد بسیاری داشته است. پرنور بودن این لامپ ها و تولید گرمای کمتر هنگام استفاده از این لامپ ها از دلایلی است که مصرف این لامپ ها را افزایش داده. کشور چین در مقایسه با سایر کشورهای تولیدکننده، حجم بیشتری از این کالاها را تولید می کند. حجم بیشتر تولید در این کشور باعث کاهش قیمت این محصولات شده است. به همین دلیل تجار ایرانی تمایل دارند که این کالاها را برای خرید از چین انتخاب کنند.

واردات کامپیوتر و لپ تاپ از چین

 1. کامپیوتر و لپ تاپ (Computers)

واردات کامپیوتر و لپ تاپ می تواند سود سرشاری نصیب تجار ایرانی کند. همانطور که می دانید تقاضا برای خرید این کالاها روز به روز در حال افزایش است. کشور چین با استفاده از دانش روز دنیا و بکارگیری تکنولوژی های جدید در امر تولید می تواند با کیفیت ترین کامپیوترها و لپ تاپ ها را تولید کند. وجود نیروی کار بالا در چین باعث تولید کالاهای ارزان در این کشور می شود.  واردات این کالاهای ارزان و فروش آنها با قیمت بالاتر در ایران باعث می شود واردات لپ تاپ و کامپیوتر یک واردات پرسود از چین باشد.

 1. قطعات الکترونیکی(Electronic)

برای تولید قطعات الکترونیکی با کیفیت بالا نیاز به تکنولوژی پیشرفته وجود دارد. کشور چین با داشتن این تکنولوژی توانایی بالایی در تولید قطعات الکترونیکی دارد. این کشور بهترین قطعات الکترونیکی را با ارزان ترین قیمت روانه بازارهای جهانی می کند. چین بهترین بازار برای خرید قطعات الکترونیکی است. به همین خاطر تجار زیادی به قصد کسب سود بالا به واردات قطعات الکترونیکی روی می آورند. قطعات الکترونیکی بازار فروش خوبی در ایران دارد و همین امر این کالا را به یکی از پر سودترین کالاها برای واردات از چین تبدیل کرده است.

 1. لباس (Clothing)

بازار پوشاک و مد در هر کشوری یکی از داغ ترین بازار ها است. در ایران نیز این بازار بسیار پویا و پررونق است. پوشاک از جمله کالاهای مصرفی است که در هر فصل و زمانی نیاز به خرید آن وجود دارد. همچنین تاثیر مد در این صنعت باعث شده که تقاضا برای این کالا همیشه وجود داشته باشد. کشور چین یکی از بزرگترین تولیدکنندگان در این حوزه به حساب می آید. این کشور لباس هایی با قیمت ارزان و با جدید ترین مدل های روز دنیا تولید می کند که می تواند نظر بسیاری از خریداران در حوزه پوشاک را جلب کند. یکی از مزیت­های واردات لباس این است که در هنگام حمل و نقل کمتر دچار آسیب و نقص می شود. این مزیت می تواند باعث شود که ضایعات واردات لباس کاهش یابد و واردات لباس به یک واردات پرسود از چین تبدیل شود.

واردات رنده از چین

 1. رنده (Grater)

کالاهایی برای واردات پرسود به حساب می‌آیند که هم بازار فروش خوبی داشته باشند و هم بتوان آنها را با قیمت بسیار ارزان از کشور صادرکننده تهیه کرد. رنده یکی از وسایل مورد نیاز در هر آشپزخانه است ؛ بنابراین تقاضا برای خرید آن بسیار زیاد است. قیمت خرید این کالا در چین نیز بسیار ارزان است. قیمت هر رنده در چین حدود ۶.۱دلار است. همین قیمت پایین کالا در چین و بازار فروش خوب آن در داخل کشور این کالا را به یکی از پرسودترین کالاها برای واردات تبدیل کرده است. بنابراین اگر قصد واردات از چین را دارید رنده می تواند یکی از بهترین انتخاب های شما برای واردات پرسود از چین باشد.

 1. خودکار و مداد(Pen And Pencil)

خودکار و مداد از لوازم التحریر پرمصرف در همه کشورها به حساب می آیند. بنابراین در صورتی که شما بتوانید این کالاها را بسیار ارزان قیمت از کشور صادر کننده خریداری کنید می توانید سود خوبی از واردات و فروش این کالاها در ایران  به دست آورید. چین یکی از بهترین تولیدکنندگان مداد و خودکار باکیفیت بالا است. همچنین قیمت خودکار و مداد  در چین بسیار پایین است. این امر موجب شده که واردات خودکار و مداد به یک واردات پرسود از چین تبدیل شود.  خودکار فلزی در چین حدود ۱۵/۰ دلار است و قیمت خودکار پلاستیکی حدود ۳/۰دلار است.

واردات عینک آفتابی از چین

 1. عینک آفتابی(Sunglasses)

عینک آفتابی از جمله کالاهایی است که محبوبیت زیادی در بین مردم دارد؛ بنابراین تقاضای زیادی برای خرید دارد. چین یکی از کشورهایی است که این کالا را در حجم بسیار عظیمی تولید می کند. از مزیت های تولیدات چینی این محصول می توان به قیمت پایین این نوع از کالا ها اشاره کرد. قیمت عینک های آفتابی تولید چین متفاوت است اما شما می‌توانید عینک های آفتابی چینی  را با قیمتی بین ۱ تا ۳ دلار برای واردات و فروش در ایران تهیه کنید.

همکاری با یک شرکت بازرگانی برای یک واردات پرسود از چین

انتخاب یک کالای خوب برای واردات تنها عامل برای داشتن یک واردات پر سود نیست. اگرشما می خواهید که واردات پرسودی را تجربه کنید  باید تمامی مراحل واردات را به درستی و با پرداخت کمترین هزینه و صرف کمترین زمان انجام بدهید. همکاری با یک شرکت بازرگانی معتبر می تواند سود واردات شما را تضمین کند و ریسک واردات شما را کاهش دهد.  اما باید توجه داشته باشید که در انتخاب شرکت بازرگانی که قصد همکاری با آن را دارید دقت کنید و بهترین شرکت را برای همکاری انتخاب کنید.

شرکت بازرگانی مهر آیین بکر (KMB Trade)  بهترین شرکت جهت واردات و صادرات

شرکت بازرگانی مهرآیین بکر یکی از بهترین شرکت های بازرگانی است که با به کارگیری افراد متبحر در امر واردات و صادرات می‌تواند واردات و صادراتی پرسود را برای شما تضمین کند. این شرکت از گام نخست این پروسه تا گام آخر شما را همراهی می کند. خرید، حمل و نقل، کارگو و کلیه خدمات گمرکی و ترخیص کالا در حوزه فعالیت این شرکت بازرگانی است . شما می توانید با همکاری با این شرکت بهترین واردات و صادرات را با خیالی راحت تجربه کنید.

چه عواملی برای واردات کالا از چین باید در نظر گرفت؟

چرا هزینه واردات از چین بسیار ارزان و پرسود است؟

چگونه می توانیم بهترین کالا ها را برای واردات پرسود از چین پیدا کنیم؟

واردات کالا از چین چقدر پر سود است؟

[web_stories title=”true” excerpt=”false” author=”false” date=”false” archive_link=”true” archive_link_label=”واردات پرسود از چین در سال 2022″ circle_size=”150″ sharp_corners=”false” image_alignment=”left” number_of_columns=”1″ number_of_stories=”5″ order=”DESC” orderby=”post_title” view=”circles” /]
مقاله را به اشتراک بگذارید

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *