واردات دوچرخه از چین

واردات دوچرخه از چین

واردات دوچرخه از چین

واردات دوچرخه از چین یکی از راه هایی است که می توان از طریق آن کمبود بازارهای داخل را جبران کرد.  تنها دوچرخه های سواری از چین به ایران وارد نمی ‌شود بلکه دوچرخه های ثابت جهت تست پزشکی و ورزشی نیز از چین به ایران وارد می شوند که می ‌تواند در افزایش کیفیت سلامتی مردم ایران موثر باشد. اما واردات دوچرخه از چین تنها با هدف  افزایش کیفیت سلامتی و جبران کمبود بازار داخل انجام نمی شود بلکه هدف اصلی واردکنندگان و بازرگانان در این حوزه کسب سود چشمگیری است که می ‌توانند از طریق واردات دوچرخه کسب کنند.

چین کشوری است که در سال های اخیر ثابت کرده که در زمینه تولید از جمله تولید دوچرخه  می تواند بسیار قوی ظاهر شود. تولیدات بسیار زیاد این کشور باعث شده که اقتصاد چین در رقابت تنگاتنگی با اقتصاد آمریکا به پیش رود. یکی از دلایل موفقیت های اقتصاد چین ویژگی های خوب تولیدات این کشور است که، باعث فروش خوب کالاهای چینی به سایر کشورها و ارزآوری برای کشور چین شده است. از مهم ترین ویژگی کالاهای چینی می توان به ارزان بودن این کالاها اشاره کرد. ارزان بودن کالاهای چینی باعث  می‌ شود که بهای کالای چینی وارداتی پس از انجام هزینه های واردات و افزایش  قیمت تمام شده ی کالا باز هم یارای رقابت با بهای کالاهای تولید شده داخل کشور را داشته باشد.

دوچرخه های تولید چین نیز از این قاعده مستثنا نیستند  و قیمت بسیار ارزان و مقرون به صرفه ای دارند .  همین ویژگی دوچرخه های تولیدی چین باعث می شود که واردات دوچرخه از چین به ایران سود خوبی برای بازرگانان ایرانی به ارمغان آورد.  اما باید توجه داشت که در حالی بازرگانان می ‌توانند از واردات دوچرخه از چین کسب سود کنند که مراحل واردات را به درستی انجام دهند در صورتی که بازرگانان به گونه ای اقدام به واردات  کنند که هزینه های واردات افزایش پیدا کند نمی توانند سود خوبی از واردات کسب کنند. ما در این مقاله قصد داریم تا شما را بیشتر با واردات دوچرخه از چین و مزایای آن  آشنا کنیم. در مورد چالش های این واردات و راه حل های آن ها  توضیح دهیم و روش های انجام واردات را برایتان بازگو کنیم. در پایان بهترین شرکت بازرگانی معتبر را به شما معرفی می کنیم.

مزایای واردات دوچرخه

مزایای واردات دوچرخه از چین

واردات دوچرخه از چین مزایای زیادی دارد که باعث می شود بازرگانان واردات پرسودی را تجربه کنند.  از این رو بسیاری از بازرگانان تمایل به ورود به این حوزه دارند. اما ورود به حوزه واردات کالا نیاز به تجربه و آگاهی دارد در صورتی که بازرگانی تجربه و آگاهی لازم برای انجام واردات را ندارد بهترین کار همکاری با شرکت های بازرگانی معتبری نظیر شرکت بازرگانی مهر آیین بکر (KMB Trade)  است. در این بخش از مقاله ما تعدادی از از مزایای واردات دوچرخه را بازگو می کنیم.  این مزایا تاثیرات چشمگیری در افزایش سود حاصل از واردات دارند.

  • ارزان بودن دوچرخه های تولید چین

یکی از مهمترین مزایای دوچرخه های تولید چین ارزان بودن این تولیدات است.  ارزان بودن تولیدات چینی به دلیل  دستمزد کم کارگران چینی نسبت به کارگران دیگر کشورها است. دلیل دستمزد کم کارگران چینی فراوانی نیروی کار در این کشور است.  همچنین وجود مواد اولیه ارزان جهت تولید نیز یکی دیگر از دلایل تولید کالاهای ارزان در کشور چین است.

  • کیفیت خوب دوچرخه های تولید چین

یکی دیگر از مزایای واردات دوچرخه از چین این است که دوچرخه های چینی از کیفیت خوبی برخوردار هستند. استفاده از بهترین دستگاه ها و تکنولوژی ها در تولیدات باعث شده که دوچرخه های  تولیدی  چین  کیفیتی خوب و مناسب داشته باشند .  در واقع کیفیت دوچرخه های تولیدی چین مطابق با استاندارد های جهانی است.  همین امر باعث شده که تقاضا برای خرید این دوچرخه ها در داخل ایران افزایش یابد. البته باید گفت که در چین نیز مانند هر کشور دیگری کلاهبرداران زیادی وجود دارند  که کالاهای بی کیفیت تولید می کنند و برای فروش به خارج از چین آن را عرضه می کنند؛ بنابراین بازرگانان ایرانی باید به دقت جستجو کنند تا بتوانند کالاهای با کیفیت چینی را انتخاب کرده و برای واردات به ایران تهیه کنند تا هنگام دریافت مجوز استاندارد جهت ترخیص کالا از گمرک دچار مشکل نشوند.

تقاضای زیاد در بازار برای خرید دوچرخه

  • تقاضای زیاد در بازار برای خرید دوچرخه

همانطورکه می دانید کالاهایی می توانند سود خوبی از واردات نصیب وارد کننده و بازرگان کنند که تقاضا برای خرید آن ها در بازار داخل زیاد باشد. تقاضای زیاد برای خرید کالای وارداتی  این مزیت را برای بازرگانان به دنبال دارد که بتوانند کالای وارداتی خود را هرچه زودتر به فروش رسانند.  فروش سریع کالاهای وارداتی باعث می شود که هزینه های انبار و نگهداری این کالا ها کاهش پیدا کند و بازرگان هرچه زودتر به سود حاصل از واردات دست پیدا کند؛ بنابراین تقاضای زیاد برای خرید یک کالا می تواند از ویژگی های برجسته یک کالا جهت واردات باشد. دوچرخه های وارداتی از چین هم در زمینه سواری و هم در زمینه پزشکی و سلامتی از تقاضای خوبی در بازار برخوردار است که می‌تواند سود خوبی از واردات این کالاها نصیب بازرگانان کند.

  • تنوع زیاد تولیدات چینی

یکی دیگر از مزایای واردات دوچرخه از چین متنوع بودن دوچرخه های تولیدی چین است. تنوع در محصولات وارداتی این امکان را به بازرگان می دهد تا بتواند کلیه سلیقه ها  و نیازهای بازار را پوشش دهد.  بازرگانان با واردات محصولات متنوع می توانند کسب و کار خود را گسترش داده و سود خوبی از رونق کسب و کار خود دریافت کنند .

چالش های واردات دوچرخه از چین و راه کارهای آن

وارد کنندگان دوچرخه از چین نیز مانند تمامی بازرگانانی که در حوزه واردات و صادرات فعالیت می کنند با چالش‌هایی مواجه هستند. عبور از چالش های پیش رو در واردات دوچرخه از چین نیازمند تجربه و آگاهی است. ما در این مقاله به تعدادی از چالش‌های پیش روی واردکنندگان دوچرخه اشاره خواهیم کرد و برای هر یک  بهترین راهکار را عنوان می کنیم.

انتخاب بهترین تولیدکننده و یا تامین کننده

  • انتخاب بهترین تولیدکننده و یا تامین کننده

گام بعدی پس از انتخاب دوچرخه به عنوان کالای وارداتی انتخاب یک تولید کننده و یا تامین کننده مناسب چینی جهت خرید دوچرخه است. انتخاب یک تولید کننده چینی که بتوان به آن اعتماد و اطمینان کرد یکی از چالش‌های بزرگی است که بر سر راه وارد کنندگان دوچرخه قرار دارد.  همان طور که گفته شد تولید کنندگان زیادی در چین وجود دارند که کالاهای بی کیفیت وارد بازار عرضه می کنند؛  بنابراین بازرگانان نباید بدون آگاهی و بررسی کیفیت کالای تولیدی  اقدام به خرید از تولیدکنندگان چینی کنند.   راه های زیادی وجود دارد که بازرگانان می توانند به شناسایی تولید کنندگان و تامین کنندگان چینی بپردازند. استفاده از تجربه سایر تجار و بازرگانان، شرکت در نمایشگاه های بین المللی و تجاری برای یافتن تولید کنندگان، استفاده از سایت هایی نظیر سایت علی بابا و … راه کار هایی برای یافتن تولید کننده چینی است. اما بهترین راهکار این است  که برای یافتن بهترین تولید کننده چینی  به تجربه و آگاهی شرکت های بازرگانی معتبر که در این زمینه فعالیت می کنند تکیه کرده و خرید از چین را به این شرکت ها بسپارند. شرکت های بازرگانی معتبر می توانند در زمینه خرید کالا از چین بهترین خدمات را به بازرگانان ارائه دهند. اینگونه بازرگانان خریدی مطمئن و راحت را تجربه خواهند کرد.

  • حمل و نقل دوچرخه ها از چین به ایران

یکی دیگر از چالش هایی که واردکنندگان دوچرخه با آن روبرو هستند حمل و نقل دوچرخه های خریداری شده از چین به ایران است.  پس از اینکه کیفیت دوچرخه ها توسط کارشناسان تایید شد و مبلغ قرارداد به حساب تولید کننده چینی واریز شد.  بازرگانان باید دوچرخه ها را جهت ارسال به بندر و یا به فرودگاه بارگیری کنند. برای این امر بازرگانان باید با شرکت های حمل و نقل چینی همکاری کنند انتخاب بهترین شرکت حمل و نقل چینی که بتواند خدمات با کیفیت و کم هزینه ای به بازرگانان ارائه دهد از چالش های بازرگانان ایرانی است.  همچنین انتخاب روش مناسب جهت ارسال کالا به ایران نیز از دیگر چالش‌های بازرگانان است.  در این زمینه نیز شرکت های بازرگانی معتبر می توانند به بازرگانان کمک کنند . شرکت های بازرگانی معتبر به دلیل تجربه زیادی که در این عرصه دارند  می توانند به بهترین نحو  و با کمترین هزینه انتقال دوچرخه های خریداری شده از چین به ایران را انجام دهند.

  • عبور کالا از گمرک

چالش بزرگ دیگری که واردکنندگان دوچرخه با آن روبرو هستند عبور دوچرخه های وارداتی از گمرک  است.  همانطور که می دانید هزینه های گمرک از مهم ترین هزینه های واردات به حساب می آید. هزینه های گمرک هزینه های ثابتی نیستند و به عملکرد و نحوه انجام مراحل گمرکی بستگی دارند.  برای انجام بهترین عملکرد در عبور از مراحل گمرک نیاز به تخصص و آگاهی کامل به قوانین تجاری و گمرکی است. عملکرد اشتباه در این بخش از واردات  می تواند هزینه های سنگین و گزافی برای وارد کننده به دنبال داشته باشد که  به زیان  وارد کننده منجر شود.  بهترین راهکار برای عبور از این چالش این است که این کار تخصصی را به ترخیص کاران ماهر و با تجربه ای که در این عرصه فعالیت می‌کنند بسپارید. شرکت های بازرگانی معتبر ترخیص کارانی دارند که می‌توانند با کمترین هزینه و بیشترین سرعت کالای وارداتی بازرگانان را از گمرک ترخیص کنند؛ بنابراین همکاری با شرکت های بازرگانی معتبر می تواند بهترین راهکار برای حل این چالش بزرگ بازرگانان باشد.

واردات خط تولید از چین

روش های واردات دوچرخه از چین

بازرگانان ایرانی می توانند از دو طریق به واردات دوچرخه از چین اقدام کنند. ما در این مقاله هر دوی این روش ها را نام برده و هر یک را توضیح می دهیم. بازرگانان می‌توانند از هر دو روش برای انجام واردات استفاده کنند. اما استفاده از روش دوم در بین بازرگانان معمول تر است.

روش اول:  اقدام به واردات به تنهایی

در این روش از واردات بازرگان به تنهایی باید تمامی مراحل واردات را طی کند.  تمامی مسئولیت های قانونی و غیرقانونی  واردات هنگام استفاده از این روش  بر عهده خود بازرگان است. این روش از انجام واردات برای بازرگانان بسیار سخت و طاقت فرسا است؛ بنابراین این روش از واردات طرفداران بسیار کمی دارد و بازرگانان به خصوص بازرگانان تازه وارد به این عرصه، خیلی راغب به انجام این روش نیستند؛  زیرا در صورتی که بازرگانان از تجربه کافی جهت انجام واردات برخوردار نباشند هنگام استفاده از این روش ضرر و زیان های مالی و غیرمالی سنگینی  می بینند.

همکاری با یک شرکت بازرگانی

 روش دوم:  همکاری با شرکت های بازرگانی معتبر

همکاری با شرکت های بازرگانی معتبر روش دیگری برای انجام واردات دوچرخه از چین است که  مزایای زیادی برای بازرگانان دارد.  مهم ترین مزیت همکاری با شرکت های بازرگانی معتبر کاهش مسئولیت های قانونی و غیرقانونی بازرگان است که می‌تواند وارداتی آسان و با خیالی آسوده برای بازرگان به ارمغان آورد. اگرچه بازرگانان برای دریافت خدمات از شرکت های بازرگانی معتبر باید حق الزحمه آنها را پرداخت کنند.  اما همکاری با این شرکت ها  به حدی در کاهش هزینه ها و افزایش سودآوری واردات موثر است که، بازرگانان ترجیح می دهند هزینه دریافت خدمات از شرکت های بازرگانی معتبر را پرداخت کنند اما مزایای همکاری با این شرکت ها شامل حال آن ها شود. یکی دیگر از مزایای همکاری با شرکت های بازرگانی معتبر این است که از بروز هزینه های اضافی که در راه واردات ممکن است برای بازرگان پیش آید جلوگیری می کند. دریافت مشاوره های تخصصی  و سود آور  از مشاورین این شرکت ها  را می توان از دیگر مزایای همکاری با شرکتهای بازرگانی معتبر به حساب آورد. اما بازرگانان باید توجه کنند که بهترین شرکت بازرگانی را جهت همکاری انتخاب کنند تا بتوانند از مزایای همکاری با یک شرکت بازرگانی معتبر بهره ببرند.

بررسی محصول توسط خریدار

شرکت بازرگانی مهرآیین بکر (KMB Trade) بهترین شرکت بازرگانی  در حوزه واردات و صادرات

شرکت بازرگانی مهر آیین بکر(KMB Trade) بهترین شرکت بازرگانی در حوزه واردات و صادرات از چین و سایر کشورهای دنیا است.  رضایت بازرگانانی که تا کنون با این شرکت همکاری داشته اند و همچنین کارنامه درخشان و موفقی که این شرکت در این عرصه از خود به نمایش گذاشته است  اثبات کننده این مدعا است.  این شرکت با بکارگیری افراد متخصص و با تجربه در عرصه واردات و صادرات می تواند خدمات زیادی از قبیل: خرید، حمل و نقل،  کارگو،  ترخیص کالا و کلیه امور مرتبط با آن را به بازرگانان عزیز ارائه دهد.  این شرکت مشاورین آگاه و با تجربه ای را برای همکاری به کار گرفته است که می توانند با مشاوره های خود وارداتی پرسود و آسان برای بازرگانان به ارمغان آورند.

 

[web_stories title=”true” excerpt=”false” author=”false” date=”false” archive_link=”true” archive_link_label=”” circle_size=”150″ sharp_corners=”false” image_alignment=”left” number_of_columns=”1″ number_of_stories=”5″ order=”DESC” orderby=”post_title” view=”circles” /]
مقاله را به اشتراک بگذارید

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *