واردات زیور آلات از چین

واردات زیور آلات از چین

واردات زیور آلات از چین

واردات زیور آلات از چین  یکی از پرسودترین واردات برای بازرگانان به حساب می آید. خانم ها همیشه علاقه  زیادی دارند که با استفاده از زیورآلات خود را بیارایند. همین ویژگی که در ذات خانم ها وجود دارد، باعث شده که تقاضا برای خرید زیورآلات در بازار همیشه وجود داشته باشد. از این رو بازرگانانی که واردات زیورآلات را انجام می دهند چه در رشته طلا و نقره  فعالیت کنند و چه در رشته بدلیجات مشغول باشند،  می توانند سود خوبی از واردات کسب کنند . چین، کشوری است که امروزه به یکی از بزرگترین تولید کنندگان جهانی تبدیل شده.  این کشور در واقع به یک فروشگاه بزرگ تبدیل شده که همه نوع جنس و کالایی  با هر کیفیت و قیمتی در آن موجود است. این کشور در زمینه تولید و عرضه زیورآلات نیز توانسته گام های بلندی بردارد. چین با تکیه بر نیروی فراوان کار خود و استفاده از ابتکار و نوآوری افراد توانسته حجم عظیمی  از  زیور آلات را با طرح های متنوع و زیبا  و قیمتی مقرون به صرفه و ارزان تولید کند و اینچنین نظر بسیاری از تجار در این حوزه را به خود جلب کرده و آنها را برای خرید زیورآلات چینی ترغیب کند.

اگر شما نیز قصد دارید که به سمت واردات زیورآلات از چین بروید باید بدانید که تنها در صورتی می توانید سود خوبی از واردات زیورآلات کسب کنید که به بهترین نحو واردات زیورآلات از چین به ایران را انجام دهید. بنابراین اگر  تجربه و دانش واردات زیور آلات از چین را ندارید و یا می خواهید که سود و سرمایه خود را در واردات تضمین کنید بهترین کار همکاری با شرکت های بازرگانی معتبر نظیر شرکت بازرگانی مهر آیین بکر  (KMB Trade)  است. شما با استفاده از مشاوره های تخصصی، تجربه و  آگاهی  مشاوران و کارشناسان شرکت بازرگانی مهرآیین بکر(KMB Trade) می توانید به بهترین نحو،  واردات زیورآلات را انجام دهید و  سود خوبی از واردات زیورآلات کسب کنید.

مزایای واردات زیور آلات

مزایای واردات زیور آلات از چین

امروزه شاهد این هستیم که به دلیل سود فراوانی که واردات زیور آلات دارد بسیاری از بازرگان به این واردات روی آورده اند. در این مقاله می خواهیم علت سودآوری واردات زیور آلات، مزایای واردات این کالا و  تمایل بازرگانان برای ورود به این حوزه را با هم بررسی کنیم.

  • تقاضای زیاد برای خرید زیورآلات

همانطور که می دانید کالایی می تواند برای واردات بسیار پرسود باشد که تقاضا برای خرید آن در بازار داخل زیاد باشد. هنگامی که بازرگانان بتوانند کالای وارداتی خود را با سرعت به فروش برسانند  هم می توانند  هزینه های انبار و نگهداری آن را کاهش دهند و هم هر چه زودتر به سود خود دست پیدا کنند.  یکی از مزایای اصلی که  واردات زیورآلات دارد این است که به دلیل تقاضای زیادی که در این حوزه وجود دارد فروش این کالا ها کاری بسیار ساده و آسان است. از اینرو بازرگانان به سرعت می توانند به سود خود دست پیدا کنند و از افزایش  هزینه های انبار و نگهداری کالا جلوگیری کنند.

  • تنوع بسیار زیاد زیور آلات

یکی دیگر از مزایای واردات زیورآلات که می‌تواند به فروش سریع‌تر آن نیز کمک کند تنوع بسیار بالای  این محصولات است.  محصولات تولیدی چین  بسیار متنوع هستند،  همین ویژگی این تولیدات می تواند باعث شود که بازرگانان بتوانند سلیقه های مختلف را پوشش دهند. پوشش سلیقه های مختلف باعث می شود که فروش محصولات  با سرعت بیشتری انجام شود و اینگونه سود حاصل از واردات نیز بیشتر شود.

قیمت ارزان زیورآلات چینی

  • قیمت ارزان زیورآلات چینی

یکی از ویژگی هایی که تولیدات چینی دارد و باعث شده که بازرگانان زیادی به همین دلیل اقدام به واردات از چین کنند قیمت ارزان و مقرون به صرفه کالاهای چینی است . زیورآلات تولیدی کشور چین از این قاعده مستثنا نیست و قیمت ارزان و مقرون به صرفه دارد. قیمت این کالای تولید چین به حدی ارزان است که پس از  افزایش قیمت توسط بازرگانان به دلیل هزینه های انجام شده جهت واردات  باز هم توانایی رقابت با زیورآلات تولید داخل کشور را دارد و می توانند با قیمت ارزان خود در این رقابت پیروز شود.

  • حمل و نقل آسان و راحت

یکی از ویژگی‌های این کالا که می‌تواند در  کاهش هزینه حمل و نقل بسیار موثر باشد. حجم و وزن کم این کالا است. با توجه به اینکه هزینه حمل و نقل کالا ها مطابق با وزن و حجم کالا در نظر گرفته می شود حجم و وزن پایین یک کالا به کاهش هزینه های حمل و نقل می انجامد؛  بنابراین می‌توان گفت که حجم و وزن پایین این کالا می تواند از مزیت‌ های این کالا باشد که هزینه ‌های حمل و نقل آن را کاهش می دهد.

 نکاتی که در واردات زیور آلات از چین باید به آن توجه کنید

برای واردات زیورآلات از چین باید به چند نکته توجه کرد. توجه به نکات ارائه شده می‌تواند در افزایش سودآوری این واردات برای بازرگانان  نقش به سزا و چشمگیری داشته باشد.

  • کیفیت بالای زیور آلات

یکی از نکاتی که در واردات زیورآلات بدلی باید به آن توجه کرد کیفیت زیورآلات است. تولید کنندگان چینی با کپی از  طرح و مدل زیور آلات اروپایی  قادر به تولید زیورآلات زیبایی هستند. اما برخی از این زیورآلات کیفیت لازم را ندارد بنابراین بازرگانانی که در حوزه واردات زیور آلات فعالیت می کنند باید به کیفیت زیورآلات نیز توجه کنند؛ زیرا زیورآلات بی‌کیفیت نمی تواند رضایت مشتریان را جلب کند و فروش خوبی داشته باشد.

واردات زیورآلات از چین

  • طرح به روز زیور آلات

یکی دیگر از نکاتی که باید در واردات زیورآلات به آن توجه کنید طرح و مدل زیور آلات است. بازرگانان باید زیورآلاتی را برای واردات به کشور انتخاب کنند که طرح و مدلی مطابق با مد روز دنیا داشته باشد. خانم ها بیشتر از  خرید مدل هایی از زیورآلات استقبال می کنند که مطابق با مدل ها و مد روز دنیا باشد؛ بنابراین  واردات این مدل ها می تواند در افزایش فروش کالاهای وارداتی و به دنبال آن افزایش سود حاصل از فروش آن بسیار موثر باشد.

  • تنوع بالا در زیور آلات وارداتی

بازرگانان باید به این نکته توجه کنند که نباید تنها از یک مدل زیورآلات برای واردات انتخاب کنند سود واردات زیور آلات   در فروش بالای زیورآلات  است؛  بنابراین باید زیورآلات متنوع با مدل های مختلفی را برای واردات انتخاب کنند تا بتوانند سلیقه های مختلف را پوشش دهند و فروش خوبی داشته باشند.

چالش های موجود در واردات زیور آلات از چین

بازرگانانی که در حوزه واردات زیورآلات فعالیت می کنند با چالش هایی روبرو هستند که هر کدام از آنها می توانند سود حاصل از واردات را به حد چشمگیری کاهش دهند. ما در این مقاله سعی کردیم که بزرگترین چالش های موجود در این حوزه را برای شما شرح دهیم و راه حل هر یک را  برایتان بازگو کنیم

انتخاب یک تولید کننده مطمئن

  • انتخاب یک تولید کننده مطمئن و مناسب

یکی از چالش هایی که بر سر واردات  زیورآلات وجود دارد پیدا کردن یک تولید کننده و یا  تامین کننده مناسب و مطمئن است که بتواند کالای با کیفیت و مطابق با مد روز و زیبایی را به شما ارائه دهد. اگر شما برای پیدا کردن یک تولیدکننده مطمئن به چین سفر کنید و یا  بخواهید از طریق سایت هایی که در این زمینه وجود دارد به جستجو برای پیدا کردن یک تولیدکننده مناسب اقدام کنید با تعداد بی شماری تولید کننده چینی  با حجم عظیمی از تولیدات مواجه می شوید که شما را سردرگم و کلافه می کند. انتخاب یک تولید کننده مطمئن که محصولاتی باکیفیت تولید می کند در میان این حجم عظیم از تولیدکنندگان کاری سخت است و نیاز به تجربه و آگاهی دارد. اگر بازرگانان بدون تجربه و آگاهی اقدام به انتخاب یکی از تولیدکنندگان کنند ممکن است که گرفتار کلاهبرداران شوند که تعداد آنها در چین نیز کم نیست و سرمایه خود را به کلی از دست دهند. اگر بازرگانان تجربه و آگاهی لازم را برای انتخاب بهترین تولید کننده در این عرصه را ندارند بهترین کار این است که با شرکتهای بازرگانی معتبری مانند شرکت بازرگانی مهر آیین بکر  همکاری کنند تا بتوانند بهترین خرید از چین را با خیالی آسوده تجربه کنند.

  • انتخاب مناسب ترین طرح و مدل برای واردات زیور آلات از چین

یکی دیگر  از چالش هایی که واردکنندگان زیورآلات با آن مواجه هستند انتخاب  طرح ها و مدل ها ی  مناسب جهت واردات زیورآلات است. پس از انتخاب بهترین تولید کننده بازرگانان با انواع و اقسام مدل ها و طرح های زیور آلات مواجه می شوند که انتخاب مناسب ترین آن ها جهت واردات کار سختی است. انتخاب درست نیازمند داشتن آگاهی از بازار تقاضا در ایران است. این چالش نیز به دست شرکت های بازرگانی معتبر حل می شود زیرا افراد کارشناس و متخصصی در شرکت های بازرگانی معتبر فعالیت می کنند که اطلاعات بروز و دقیقی از بازار تقاضا در ایران در عرصه های مختلف دارند. این افراد می توانند با مشاوره های تخصصی و سودآور خود بازرگانان را در انتخاب مدل های مختلف و طرح های گوناگون و بروز یاری دهند.

ترخیص کالا

ترخیص کالا و مشکلات و مجوز های آن برای واردات زیور آلات از چین

یکی دیگر از چالش هایی که بر سر راه واردکنندگان زیورآلات وجود دارد ترخیص کالا از گمرک است. همانطور که می‌دانید هزینه های گمرکی واردات کالا، یکی از مهم ترین هزینه ها در امر واردات کالا به حساب می آید که می تواند در تعیین قیمت نهایی کالا نقش بسزا و چشمگیری داشته باشد؛ بنابراین با توجه به آنچه گفته شد اگر هزینه های ترخیص کالا از گمرک کاهش داشته باشد سود افزایش می یابد.  اما گاهی بازرگانان به دلیل ناآگاهی و عدم تجربه  به نحوی در ترخیص کالا عمل می کنند که هزینه های گمرکی بسیار بیشتر از حد انتظار افزایش میابد. در این صورت قیمت تمام شده کالای وارداتی به حدی افزایش می‌یابد که دیگر یارای رقابت با قیمت زیورآلات تولید داخل را ندارد؛ بنابراین واردات با شکست مواجه می شود و بازرگان زیان میبیند. به جز هزینه گمرکی کالا که ممکن است با عملکرد نادرست بازرگان افزایش یابد، اخذ مجوز های لازم جهت ترخیص کالا نیز چالش دیگری در حوزه ترخیص کالا است.  برای حل تمام  این چالش در حوزه ترخیص کالا می توان کار ترخیص زیورآلات وارداتی از چین را به شرکت های بازرگانی معتبر سپرد. این شرکت ها ترخیص کاران متبحر و باتجربه ای  در اختیار دارند که می توانند با کمترین هزینه و بیشترین سرعت  مجوز های لازم جهت ترخیص کالا را دریافت کرده و کالای وارداتی بازرگانان را از گمرک  ترخیص کنند.

روش های واردات زیور آلات از چین

جهت واردات زیور آلات از چین بازرگانان می توانند به دو روش عمل کنند. ما در این مقاله هر دو روش را عنوان کرده و برایتان شرح می دهیم.

روش اول: اقدام به واردات به تنهایی

در این روش بازرگان به تنهایی اقدام به واردات کالا از چین می کنند. در این روش تمامی مسئولیت ها و عواقب اشتباهات در واردات متوجه بازرگان است. در این روش از واردات ریسک و خطر واردات بسیار بالاست به همین دلیل بازرگانان خیلی رغبت به انجام این روش از واردات نشان نمی دهند.  اگرچه  هنگام استفاده از این روش کلیه سود حاصل از واردات نصیب بازرگان می شود اما ریسک، خطر و همچنین دردسر های این روش به حدی بالا است که بسیاری از بازرگانان استفاده ازاین روش را به دست فراموشی سپرده اند.

 روش دوم: همکاری با یک شرکت بازرگانی معتبر

روش دیگری که در حوزه واردات زیورآلات از چین وجود دارد همکاری با شرکت های بازرگانی معتبری است که در حوزه واردات و صادرات فعالیت می‌کنند . همکاری با این شرکت ها این مزیت را برای بازرگانان دارد که بسیاری از مسئولیت های واردات را  این شرکت‌ها می توانند بر عهده گیرند. این شرکت ها با استفاده از دانش و تجربه خود می توانند بهترین عملکرد را در گذر از مراحل واردات داشته باشند. همچنین  مشاوران ماهر و با تجربه ای در این شرکت ها به کار گرفته شده‌اند که می‌توانند با مشاوره های تخصصی که به بازرگانی  می دهند نقش مهم و چشمگیری در افزایش سودآوری واردات برای بازرگانان ایفا کنند. انجام واردات با تکیه برآگاهی و تجربه این شرکت ها می تواند از بروز  هزینه های اضافی که باعث کاهش  سود حاصل از واردات می شود جلوگیری کند. البته  بازرگانان باید توجه داشته باشندکه بهترین شرکت بازرگانی را جهت همکاری انتخاب کنند. انتخاب شرکت های بازرگانی کوچک و ناموفق نمی تواند تاثیر چندانی در افزایش سودآوری واردات بازرگانان ایفا کنند .

همکاری با یک شرکت بازرگانی

شرکت بازرگانی مهر آیین بکر(KMB Trade) بهترین شرکت بازرگانی جهت واردات و صادرات

شرکت بازرگانی مهرآیین بکر (KMB Trade) با به کارگیری افراد متخصص و متبحر در عرصه واردات و صادرات می‌تواند بهترین خدمات را در این عرصه به بازرگانان عزیز ارائه دهد. این شرکت می تواند  خدماتی نظیر خرید، حمل و نقل، کارگو، ترخیص کالا و کلیه خدمات مربوط به ترخیص کالا را به بازرگانان عزیز ارائه دهد.  کارشناسان خبره و ماهری که در این شرکت برای همکاری به کار گرفته شده اند می توانند بهترین مشاوره ها را در زمینه های مختلف به بازرگانان ارائه دهند و متضمن سود بالا جهت واردات برای بازرگانان باشند. رضایت بازرگانانی که با شرکت بازرگانی مهر ایین بکر  (KMB Trade)همکاری کرده‌اند و همچنین کارنامه درخشانی که این شرکت در عرصه واردات و صادرات از خود به نمایش گذاشته است ثابت کننده این مدعا  است که این شرکت بهترین شرکت بازرگانی جهت واردات و صادرات است.

 

 

 

 

 

مقاله را به اشتراک بگذارید

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *