واردات ظروف یکبار مصرف از چین

واردات ظروف یکبار مصرف از چین

واردات ظروف یکبار مصرف از چین

واردات ظروف یکبار مصرف از چین می تواند برای بازرگانان بسیار پر سود باشد؛ زیرا ظروف یکبار مصرف یکی از کالاهای پر مصرف در کشور به حساب می آید و فروش بسیار خوبی دارد. همانطور که می دانید یکی از ویژگی های کالاهای پرسود جهت واردات داشتن تقاضای زیاد در بازار برای خرید آن کالا است. در ایران سالانه مناسبت های فراوانی وجود دارد. یکی از فرهنگ های ایرانی در جشن ها و مراسم های مذهبی نذری دادن است که نیاز به ظروف یکبار مصرف دارد. غذاهایی که از رستوران تهیه می شود و یا مواد لبنی مانند ماستی که  خریداری می شود همگی در ظروف یکبار مصرف به مشتری ارائه می شود. از اینرو درخواست و تقاضا برای خرید این ظروف همیشگی است و به فصل و یا زمان خاصی محدود نیست. اما چرا چین را به عنوان مبدا واردات انتخاب کنیم.

واردات ظروف یکبار مصرف از چین

مزایای انتخاب چین به عنوان مبدا واردات

انتخاب چین به عنوان مبدا واردات برای بازرگانان مزایای فراوانی دارد که انتخاب آن را از لحاظ اقتصادی و سیاسی توجیه می کند. ما در این مقاله مزایای سیاسی و اقتصادی انتخاب چین به عنوان مبدا واردات را برایتان عنوان می کنیم.

 • ارزان بودن ظروف یکبار مصرف چینی

از مهم ترین اهداف بازرگانان جهت انجام واردات ظروف یکبار مصرف از چین کسب سود است. یکی از عواملی که باعث می شود واردات برای بازرگان پر سود باشد خرید کالاهای ارزان از کشور مبدا است. چین کشوری است که کالاهای خود را بسیار ارزان در بازار فروش عرضه می کند.  از این رو بازرگانان بسیار تمایل دارند که چین را به عنوان مبدا واردات انتخاب کنند.   ارزان بودن کالا در چین دلایل زیادی دارد. اما از مهمترین دلایل ارزان بودن کالا در چین می توان به دستمزد های پایین در این کشور اشاره کرد.  به دلیل وجود نیروی کار فراوان تقاضا برای کار بسیار زیاد است از این رو دستمزد ها بسیار پایین است.  هزینه دستمزد پایین به همراه وجود مواد اولیه ارزان قیمت در کشور چین از مهم ترین دلایل ارزان بودن کالاهای چینی به شمار می آید.

 • کیفیت خوب ظروف یکبار مصرف چینی

یکی از دلایلی که بازرگانان تمایل به واردات ظروف یکبار مصرف از چین دارند، کیفیت خوب ظروف یکبار مصرف چینی است.  در سال‌های اخیر اقتصاد چین پیشرفت بسیار زیادی داشته است.  پیشرفت اقتصادی چین باعث شده تا چین در تولیدات خود از جدیدترین و به روز ترین ماشین آلات بهره ببرد.  استفاده از تکنولوژی روز دنیا و جدیدترین و به روزترین دانش تولید در تولید محصولات چینی باعث افزایش کیفیت این تولیدات شده است. تولیدات ظروف یکبار مصرف نیز از این قاعده مستثنا نیست و با بهترین کیفیت در چین تولید می‌شود. همین کیفیت بالای ظروف یکبار مصرف چینی است که می تواند تقاضا برای خرید این محصولات را در بازار افزایش دهد و یکی از عوامل سوددهی واردات از چین باشد.

 • تنوع بالای ظروف یکبار مصرف چینی

یکی دیگر از عواملی که باعث می شود که واردات ظروف یکبار مصرف از چین پر سود باشد تنوع بالای ظروف یکبار مصرف چینی است. تنوع بالای ظروف یکبار مصرف چینی باعث می شود که وارد کنندگان بتوانند تمامی سلیقه های متقاضیان خرید را پوشش دهند.  پوشش تمامی سلیقه های متقاضیان باعث افزایش فروش ظروف یکبار مصرف می شود. نتیجه افزایش فروش ظروف یکبار مصرف برای بازرگانان چیزی جز کسب سود بیشتر نیست.

 • تحریم ها و محدودیت در تجارت آزاد

از عوامل سیاسی که باعث می‌شود بازرگانان چین را به عنوان مبدا واردات انتخاب کنند وجود تحریم‌های خصمانه علیه ایران است. وجود تحریم های خصمانه علیه ایران باعث شده که بسیاری از کشورها از ترس مواجه شدن با عواقب تجارت با ایرانیان از تجارت با ایرانیان امتناع کنند.  چین کشوری است که از دیرباز با ایران رابطه صمیمانه و دوستانه ای داشته است و همچنان رابطه صمیمانه و دوستانه  خود را با کشور ایران حفظ کرده است. این کشور از تحریم‌ها تبعیت نمی کند از این رو بازرگانان ایرانی چین را به عنوان مبدا واردات انتخاب می کنند.

انواع ظروف یکبار مصرف را بهتر بشناسیم

انواع ظروف یکبار مصرف را بهتر بشناسیم

برای بازرگانی که در حوزه واردات  ظروف یکبار مصرف فعالیت می کنند و یا قصد ورود به این حوزه را دارند شناخت انواع ظروف یکبار مصرف واجب و ضروری است. ظروف یکبار مصرف از لحاظ کارایی به دو دسته، ظروف یکبار مصرف جهت استفاده برای غذاهای گرم و نوشیدنی های گرم  و ظروف یکبار مصرف جهت استفاده برای غذاهای سرد و نوشیدنی های سرد تقسیم می شود. ظروف یکبار مصرف از لحاظ جنسیت نیز تقسیم می شود. انواع ظروف یکبار مصرف از لحاظ جنس کالا عبارتند از:

 1. ظروف یکبار مصرف پلاستیکی
 2. ظروف یکبار مصرف گیاهی
 3. ظروف یکبار مصرف فومی
 4. ظروف یکبار مصرف کاغذی
 5. ظروف یکبار مصرف آلومینیومی

واردات کدام نوع از ظروف یکبار مصرف پر سود تر است؟

یکی از مهمترین سوالات وارد کنندگان ظروف یکبار مصرف این است که واردات کدام نوع ظروف یکبار مصرف می تواند سود بیشتری برای بازرگانان به همراه داشته باشد ؟

 1. واردات ظروف یکبار مصرفی که با طرح و یا نقش متفاوت و فانتزی باشد، برای جشن ها و مراسم متفاوت کارایی دارد. واردات این ظروف می تواند نظر متقاضیان را به خود جلب کند از این رو واردات این ظروف می‌تواند برای بازرگانان بسیار پرسود باشد.
 2. یکی از عقایدی که در بین مردم شایع شده است این است که مصرف ظروف غیر پلاستیکی مانند فومی و کاغذی برای سلامتی انسان ضرر کمتری دارد. از اینرو فروش این ظروف بسیار بیشتر از سایر ظروف است. بنابراین واردات ظروف کاغذی و فومی می‌تواند بسیار پرسود باشد.

واردات کالا از چین به ایران

بهترین روش واردات ظروف یکبار مصرف از چین

برای بازرگانانی که سال ها در حوزه واردات ظروف یکبار مصرف فعالیت می کنند و برای بازرگانانی که تازه قصد ورود به حوزه واردات ظروف یکبار مصرف را دارند  بهترین روش واردات ظروف یکبار مصرف همکاری با یک شرکت بازرگانی معتبر است. همکاری با یک شرکت بازرگانی معتبر باعث می‌شود که واردات بر پایه و اساس دانش و تخصص و تجربه بسیار زیاد به پیش رود. از این رو هزینه های واردات به میزان چشم گیری کاهش یافته و سود حاصل از آن افزایش می یابد. مزایای همکاری با شرکت های بازرگانی بسیار زیاد است ما در ادامه این مقاله مزایای همکاری با شرکت های بازرگانی معتبر را برای تان  عنوان می کنیم. اما باید بازرگانان توجه داشته باشند که همکاری با شرکت های بازرگانی کوچک و ناموفق نمی تواند مزایای چشمگیری برای آنها داشته باشد؛ بنابراین در انتخاب شرکت بازرگانی جهت همکاری باید بی نهایت دقت داشته باشند. تنها شرکت های بازرگانی را برای همکاری برگزینند که کارنامه درخشان و موفقیت از کارهای خود به نمایش گذاشته باشند. ما در پایان این مقاله بهترین شرکت بازرگانی را جهت واردات و صادرات به شما معرفی خواهیم کرد.

مزایای همکاری با شرکت های بازرگانی معتبر

مزایای همکاری با شرکت های بازرگانی به شرح زیر است.

 • کاهش ریسک و خطر واردات

هر تجارتی ریسک و خطر خود را دارد تجارت خارجی به دلیل وجود چالش های بیشتر در آن ریسک و  خطر بیشتری نسبت به تجارت داخلی دارد. هنگامی که بازرگانان با شرکت های بازرگانی همکاری می‌کنند می‌توانند ریسک و خطر حاصل از واردات و یا صادرات را بسیار زیاد کاهش دهند؛ زیرا افرادی که در  شرکت های بازرگانی معتبر فعالیت می‌کنند بسیار متبحر هستند و کاملاً به قوانین و اصول واردات و صادرات آگاه هستند. انجام واردات و صادرات با  تکیه بر دانش، تخصص و تجربه این افراد می‌تواند خطاها و اشتباهات این پروسه را کاهش داده تا خطر و ریسک آن نیز کاهش یابد.

 • همراه بودن با بازرگانان از گام نخست واردات

شرکت های بازرگانی معتبر مشاورین آگاه و مطلعی دارند که می توانند از گام نخست واردات ظروف یکبار مصرف از چین بازرگانان عزیز را یاری کنند. این  مشاورین به خوبی از شرایط فروش ظروف یکبار مصرف در بازار ایران و همچنین شرایط خرید ظروف یکبار مصرف در بازار چین آگاه هستند؛ بنابراین آن ها می توانند با تکیه بر اطلاعاتی که دارند در انتخاب بهترین  و پرسود ترین نوع از ظروف یکبار مصرف جهت واردات متناسب با زمان واردات و همچنین میزان سرمایه بازرگان به بازرگانان مشاوره‌های سودمندی عرضه کنند.

 • انجام بهترین خرید برای بازرگانان

یکی از بزرگترین چالش های بازرگانان برای واردات انجام یک خرید خوب است. در صورتی که بازرگانان نتوانند در  این مرحله از واردات عملکرد درستی داشته باشند و خریدی مقرون به صرفه و با کیفیت انجام دهند، نمی تواند سود خوبی از واردات کسب کنند؛  بنابراین با توجه به آنچه گفته شد خرید خوب در واردات یکی از  عواملی است که می تواند سود حاصل از واردات را افزایش دهد. اولین گام در جهت انجام خریدی خوب انتخاب یک منبع مناسب و مطمئن جهت خرید است. این کار برای شرکت های بازرگانی بسیار ساده و آسان است؛ زیرا شرکت های بازرگانی معتبر منابع معتبر و مطمئن تولید در چین در حوزه های مختلف را می شناسند. این شرکت ها از زبان تجارت چینی ها کاملاً آگاه هستند و می دانند که چگونه باید در معامله با چینی ها عمل کنند تا بتوانند خریدی خوب و مقرون به صرفه را انجام دهند.

 • کاهش هزینه حمل و نقل

یکی دیگر از مزایای که همکاری با شرکتهای بازرگانی دارد این است  هنگام همکاری با این شرکت ها هزینه های حمل و نقل کالا از چین به ایران به شدت کاهش می یابد.  کاهش هزینه های حمل و نقل به دلیل آشنایی این شرکت ها با بهترین شرکت های حمل و نقل چینی است. حمل و نقل کالا از چین به ایران در صورتی که به صورت کاملا زمینی انجام نگیرد باید به صورت ترکیبی از حمل و نقل زمینی و دریایی و  یا هوایی صورت گیرد. یعنی در صورتی که برای انتقال کالا از چین به ایران روش حمل دریایی و یا هوایی انتخاب شود کالا جهت انتقال به بندر و یا فرودگاه باید از طریق روش زمینی و با کامیون حمل شود. در این هنگام برای جابجایی کالا باید با شرکت های حمل و نقل چینی همکاری کرد. شرکت های بازرگانی به خوبی با شرکت های حمل و نقل چینی و کیفیت خدمات آنها آشنایی دارند. آن ها می توانند متناسب با نوع کالا از بهترین شرکت حمل و نقل چینی خدمات دریافت کنند. یکی از روش هایی که  برای انتقال کالا از چین به ایران وجود دارد روش حمل هوایی است. شرکت های بازرگانی معتبر به خوبی با شرکت های هواپیمایی و هزینه خدمات آنها آشنایی دارند. آن ها می‌توانند بهترین شرکت هواپیمایی را که خدماتی با کیفیت و هزینه ارزان و مقرون به صرفه دارد برای جابجایی کالا انتخاب کنند. با توجه به آنچه گفته شد همکاری با شرکت های بازرگانی معتبر می تواند هزینه های حمل و نقل را به شدت کاهش می دهد.

 • کاهش هزینه های اضافی

برای بازرگانانی که به تنهایی اقدام به واردات می کنند وقوع هزینه های پیش بینی نشده و اتفاقی بسیار محتمل است. برای مثال تصور کنید که در هنگام واردات کالا از چین، مشکلی برای کالا پیش می آید که وارد کننده مجبور می شود که به چین سفر کند.  در این هنگام هزینه بلیط رفت و برگشت،  هزینه اسکان و در صورتی که وارد کننده زبان چینی نداند هزینه مترجم هزینه های اضافی و پیش‌بینی نشده ای است که هزینه های واردات را افزایش می‌دهد و سود حاصل از آن را کاهش می دهد. برای بازرگانان همکاری با شرکت های بازرگانی معتبر این مزیت را دارد که تمامی مسئولیت ها و هزینه های پیش بینی نشده و غیر مترقبه بر عهده شرکت های بازرگانی است؛ بنابراین هزینه های واردات برای وارد کننده به شدت کاهش می یابد.

هزینه های واردات کالا از چین

برخورداری از معافیت های مالیاتی و تخفیف های گمرکی

برخورداری از معافیت های مالیاتی و تخفیف های گمرکی  یکی دیگر از مزایای  همکاری با شرکت های بازرگانی معتبر است. یکی از چالش هایی که بازرگانان واردات کالا با آن روبرو هستند ترخیص کالا از گمرک و هزینه های گمرکی آن است. شرکت های بازرگانی معتبر ترخیص کاران متبحر و باتجربه ای را در خدمت گرفته اند که می توانند با تکیه بر تخصص و تجربه خود کالاهای بازرگانان را با سرعت بیشتر و با هزینه کمتر از گمرک عبور دهند. ترخیص کاران با تکیه بر آگاهی کاملی که از قوانین گمرکی دارند می توانند در ترخیص کالا از گمرک  به گونه ای عمل کنند که کالای وارداتی شامل تخفیف های مالیاتی و یا گمرکی شود و هزینه های ترخیص آن کاهش پیدا کند. هزینه ترخیص کالا نقش موثری در هزینه‌های  وارداتی دارد. از این رو کاهش آن می تواند سود حاصل از واردات را به طور چشمگیری افزایش دهد.

شرکت بازرگانی کالابر مهر آئین بکر (KMB Trade)  بهترین شرکت جهت واردات و صادرات کالا از چین و سایر کشورها

شرکت بازرگانی کالابر مهر آئین بکر (KMB Trade)  خدماتی نظیر خرید کالا، حمل و نقل، کارگو، ترخیص کالا و کلیه امور مرتبط با آن را به بازرگانان عزیز جهت واردات و صادرات کالا از چین و بسیاری از کشورهای دنیا ارائه می دهد. این شرکت مشاورانی آگاه و با تجربه در اختیار دارد که می توانند با مشاوره های خود به بازرگانان عزیز، آن ها را  جهت انجام واردات و صادراتی پرسود یاری کنند.

 

 

مقاله را به اشتراک بگذارید

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *