واردات عینک دودی از چین

واردات عینک دودی از چین

واردات عینک دودی از چین

واردات عینک دودی از چین  یکی از روش هایی است که به وسیله آن می توان کمبود تولید در کشور را جبران کرد و نیاز های داخلی کشور را رفع نمود.  آمار های پنج ماهه اول سال نشان می دهد بیشترین حجم  و ارزش واردات عینک دودی به  ایران از کشور چین صورت گفته است. پس از چین کشور ایتالیا با حجم بسیار پایین تر اما ارزشی نزدیک به واردات از چین در رتبه دوم قرار گرفته است. این امر نشان دهنده قیمت بسیار ارزان عینک های دودی چین  نسبت به  عینک های دودی تولیدی توسط کشور ایتالیا است.

چین کشوری است که توانسته به یکی از بزرگترین قدرت های اقتصادی دنیا تبدیل شود. این امر به خاطر تولیدات حجیم این کشور در زمینه های مختلف است. آنچه باعث فروش این تولیدات در سراسر دنیا شده و اینگونه اقتصاد چین را به پیش می راند قیمت ارزان و مقرون به صرفه این اجناس است. کالاهای چینی تنوع بسیار بالایی دارند که همراه با قیمت ارزان آن ها توانسته نظر خیلی از مصرف کنندگان در سراسر دنیا را به خود جلب کند. کیفیت مطلوب این اجناس سبب شده تا بازرگانان بتوانند به راحتی مجوز های لازم  مانند مجوز استاندارد برای عبور از گمرک را از سازمان های مربوطه دریافت کنند.  از این‌رو بازرگانان زیادی در حوزه واردات عینک دودی از چین فعالیت می کنند.

هدف اصلی بازرگانان از واردات کسب سود است. واردات از هر روشی که بتواند هزینه های واردات را کاهش دهد و سود حاصل از واردات را افزایش دهد می تواند بازرگانان را به هدف اصلی شان نزدیکتر کند. شرکت بازرگانی مهر آیین بکر(KMB T rade) شرکتی است که بازرگانان می توانند با همکاری با آن سود حاصل از واردات خود را تا حد چشمگیری افزایش دهند و از هزینه های واردات بکاهند.

در این مقاله ما قصد داریم تا شما را بیشتر با واردات عینک دودی از چین آشنا کنیم و از مزایای همکاری با شرکت های بازرگانی برایتان بگوییم.

شرایط واردات عینک دودی از چین چیست؟

شرایط واردات عینک دودی از چین چیست؟

برای انجام هر تجارتی شرایطی لازم است . تجارت خارجی نیز از این قاعده مستثنا نیست. بازرگانان برای انجام این تجارت نیاز به شرایط خاصی دارند. در صورتی که بازرگانان این شرایط را نداشته باشند تنها نتیجه آن ها از انجام تجارت ضرر و زیان های مالی و غیرمالی خواهد بود. ما  در زیر لیستی از شرایط مورد نیاز جهت انجام  واردات عینک دودی از چین به بازرگانان ارائه داده ایم.

 • داشتن کارت بازرگانی جهت انجام تجارت خارجی
 • داشتن حداقل سرمایه مورد نیاز جهت انجام تجارت
 • داشتن تسلط نسبی به زبان چینی
 • آشنایی با زبان تجارت چینی ها جهت انجام معامله با آن ها
 • آشنایی کامل از مراحل خروج کالا از گمرک و ترخیص کالا
 • داشتن اطلاع کامل از شرایط بازار در چین و ایران
 • داشتن اطلاعات کافی و لازم در مورد قوانین بین المللی و تجاری دو کشور

 

در صورتی که بازرگانان شرایط مورد نیاز برای انجام واردات عینک دودی از چین را ندارند و تمایل زیادی به انجام آن و کسب سود از این واردات دارند. می توانند با همکاری با شرکت های بازرگانی معتبر نظیر شرکت بازرگانی مهر آیین بکر(KMB Trade) به این مهم دست یابند.

مزایای واردات عینک دودی از چین

مزایای واردات عینک دودی از چین

واردات عینک دودی مزایایی دارد که می تواند در افزایش سود حاصل از واردات بسیار موثر باشد. این مزایا به دلیل انتخاب عینک دودی به عنوان کالای وارداتی و یا انتخاب چین به عنوان کشور مبدا واردات است. مزایای واردات عینک دودی از چین از قرار زیر است .

 • ارزان بودن عینک های دودی تولید چین

یکی از دلایلی که باعث سود هنگفت واردات عینک دودی از چین می شود ارزان بودن این کالا در چین است . ارزان بودن عینک های دودی تولید چین دلایل فراوانی دارد.  یکی از دلایل آن فراوانی نیروی کار در چین است. همان طور که می‌دانید هزینه دستمزد از مهم‌ترین هزینه ‌های تولید به حساب می‌آید و کاهش آن می تواند تاثیر زیادی بر کاهش هزینه های تولید داشته باشد. فراوانی نیروی کار باعث کاهش هزینه‌ های دستمزد در کشور چین شده و به دنبال آن کاهش هزینه های تولید را سبب می شود.  کاهش هزینه های تولید باعث می شود کالاهای چینی با قیمت ارزان تری در بازار عرضه شوند. از دیگر دلایل ارزان بودن کالاهای چینی کاهش ضایعات تولید به دلیل افزایش کیفیت دستگاه های تولیدی و استفاده از تکنولوژی های جدید است. کاهش ضایعات نیز سبب کاهش هزینه های تولید می شود و عرضه کالاهای چینی ارزانتر از سایر کشورها را در بازار چین ممکن می کند.

کیفیت مطلوب عینک های دودی تولید چین

 • کیفیت مطلوب عینک های دودی تولید چین

یکی دیگر از مزایای واردات عینک دودی از چین کیفیت مطلوب این اجناس است. کیفیت مطلوب این اجناس سبب می‌شود که بازرگان بتوانند بازار فروش خوبی  در داخل کشور داشته باشند. همانطور که می دانید فروش خوب سود خوب را به دنبال دارد. امروزه خریداران به دنبال خرید کالای باکیفیت به خصوص در زمینه هایی که به سلامتی  آن ها مربوط باشد هستند. استفاده از بهترین دستگاه های تولید و همچنین تکنولوژی های جدید و به روز در امر تولید  سبب شده تا چینی ها بتوانند عینک های دودی با کیفیت مطلوبی را تولید کنند.

 • تنوع بالا در تولید عینک های دودی چینی

یکی از عواملی که می‌تواند فروش بالای یک بازرگان را سبب شود پوشش تمامی سلیقه های  خریداران است.  این امر جز  با عرضه عینک های دودی با تنوع بالا امکان پذیر نیست. عینک های دودی تولید چین، تنوع بالایی دارند.  بازرگانان می‌توانند با خرید این عینک های متنوع و عرضه آن ها در بازار فروش داخل کشور سود خوبی از  واردات آن کسب کنند.

واردات پرسود از چین به ایران

 • روابط تجاری دوستانه بین کشور چین و کشور ایران و واردات عینک دودی از چین

یکی دیگر از مزایای واردات عینک دودی از چین وجود روابط صمیمانه و دوستانه بین دو کشور ایران و چین است. کشور ایران و چین از سالهای دور با یکدیگر روابط خوب و دوستانه ای داشته اند و روابط تجاری زیادی بین دو کشور بود. درحالی که در سالهای اخیر به دلیل وجود تحریم‌های خصمانه علیه ایران بسیاری از کشورها روابط تجاری خود را با ایران قطع کرده و از تحریم ها پیروی کردند کشور چین از تحریم ها پیروی نکرده و همچنان این روابط دوستانه خود را با ایران حفظ کرده است.  ادامه روابط دوستانه با ایران سبب شده تا بازرگانان ایرانی بتوانند به راحتی به واردات کالا از چین به ایران ادامه دهند.  این در حالی است که واردات کالا از  بسیاری از کشورهای اروپایی و آمریکایی برای ایرانیان امکان پذیر نیست.

بهترین روش انجام واردات عینک دودی از چین

اگر به دنبال بهترین روش برای انجام واردات عینک دودی از چین هستید باید گفت که همکاری با یک شرکت بازرگانی معتبر نظیر شرکت بازرگانی مهر آیین بکرKMB Trade)  (می تواند بهترین روش برای انجام این واردات باشد. همکاری با شرکت های بازرگانی معتبر می تواند مزایای زیادی برای بازرگانان داشته باشد.  مزایای همکاری با شرکت های بازرگانی معتبر می تواند در افزایش سود حاصل از واردات بسیار موثر باشد. در ادامه مزایای همکاری با شرکت های بازرگانی معتبر را برایتان عنوان می کنیم.

کاهش هزینه های اضافی و غیر قابل پیش بینی

 • کاهش ریسک و خطر تجارت خارجی و واردات عینک دودی از چین

همان‌ طور که می دانید در هر تجارتی چه داخلی باشد و چه خارجی، ریسک و خطری وجود دارد که  سود حاصل از تجارت و سرمایه بازرگانان را تهدید می کند.  همکاری با شرکت های بازرگانی معتبر این مزیت را دارد که تجارت بازرگانان بر پایه تجربه، دانش و تخصص این شرکت ها  انجام گیرد. بدین سان اشتباهات و خطاها در انجام تجارت کاهش یافته و به دنبال آن ریسک انجام تجارت نیز کاهش می یابد.

 • پشتیبانی از بازرگانان از گام نخست در امر واردات و صادرات

گام نخست واردات و یا صادرات انتخاب درست کالا جهت واردات و یا صادرات است. شرکت های بازرگانی معتبر مشاورینی در اختیار دارند که به شرایط بازار در ایران و و سایر کشورها از جمله چین آگاهی کاملی دارند.  این کارشناسان و مشاوران می توانند با مشاوره های تخصصی خود با توجه به میزان سرمایه بازرگانان و همچنین زمینه فعالیت آن ها بهترین مشاوره ها را بازرگانان جهت انتخاب بهترین کالا برای واردات و صادرات ارائه دهند. دریافت مشاوره از این مشاوران ماهر و باتجربه می تواند سود حاصل از واردات و یا صادرات را تا حد چشمگیری افزایش دهد.

روابط تجاری دوستانه بین کشور چین و کشور ایران

 • کاهش مسئولیت های بازرگانان و واردات عینک دودی از چین

یکی دیگر از مزایای که همکاری با شرکت های بازرگانی معتبر برای بازرگانان دارد کاهش مسئولیت‌های بازرگانان در امر واردات و یا صادرات است. این شرکت ها  می توانند در تمامی مراحل واردات مانند خرید، حمل و نقل،  کارگو و  ترخیص کالا تمامی مسئولیت ها را به عهده گرفته و واردات و صادرات راحت و آسوده ای را برای بازرگانان به ارمغان آورند. از این رو بسیاری از بازرگانان و تجار حتی تجاری که در این زمینه تجربه کافی و لازم را دارند تمایل به همکاری با شرکت های بازرگانی دارند تا بتوانند مسئولیت های خود را کاهش دهند.

 • انجام حمل و نقل کالا به بهترین نحو و کم ترین هزینه

یکی دیگر از مزایای همکاری با شرکت های بازرگانی معتبر که می تواند تاثیر زیادی در سود حاصل از واردات برای بازرگانان داشته باشد حمل و نقل آسان، مطمئن و ارزان کالاهای وارداتی و یا  صادراتی است. آشنایی شرکت های بازرگانی معتبر با کیفیت خدمات و نرخ هزینه های شرکت های حمل و نقل در هر کشور سبب می شود که این شرکت ها بتوانند برای حمل و نقل کالا در کشور مورد نظر بهترین شرکت را برای جابه جایی کالای بازرگانان متناسب باحجم کالا و نوع کالا در نظر بگیرند. همچنین آشنایی شرکت های بازرگانی معتبر با نرخ شرکت‌های هواپیمایی به انتخاب بهترین شرکت هواپیمایی جهت کارگو در صورت نیاز کمک شایانی می کند.

کاهش ریسک و خطر تجارت خارجی

 • کاهش هزینه های اضافی و غیر قابل پیش بینی

گاهی هنگام انجام واردات و یا صادرات مانند واردات از چین مشکلی پیش می‌آید که بازرگانان برای حل آن مشکل مجبور هستند که به چین سفر کنند. هزینه های بلیط هواپیما، اسکان و در صورت نیاز مترجم به حدی زیاد است که بتواند سود حاصل از واردات را از بین ببرد. همکاری با شرکت های بازرگانی معتبر این مزیت را برای بازرگانان به همراه دارد که می‌تواند از این هزینه های اضافی و پیش‌بینی نشده جلوگیری کند. شرکت های بازرگانی معتبر  در بیشتر اوقات دفاتری در کشورهایی که در آن فعالیت می‌کنند دارند که می‌توانند از طریق آن دفاتر مشکلات به وجود آمده در آن کشور را حل و فصل کنند.

 • خریدی مطمئن و ارزان

از دیگر مزایای همکاری با شرکت های بازرگانی معتبر می توان به خرید مطمئن و ارزان این شرکت ها برای بازرگانان اشاره کرد. هنگامی که بازرگانان می خواهند تامین کننده مناسبی برای خرید کالا انتخاب کنند با تعداد زیادی از  تامین کنندگان مواجه می‌شوند که می تواند بازرگانان را سردرگم و گیج کند. شرکت های بازرگانی معتبر، تجربه و آگاهی لازم از خرید در کشورهای مختلف از جمله چین را دارند. آنها شناخت خوبی از بهترین تولید کنندگان در کشورهای مختلف از جمله چین دارند و این گونه می توانند خریدی مطمئن و مقرون به صرفه برای بازرگانان انجام دهند.  همانطور که می دانید خرید ارزان و مقرون به صرفه می تواند سود حاصل از واردات را افزایش دهد؛ بنابراین بازرگانان با همکاری با شرکت های بازرگانی معتبر می توانند واردات و یا صادرات پرسودی را تجربه کنند.

 • ترخیص آسان کالا

کسانی که در کار واردات و صادرات فعالیت می کنند به خوبی می دانند که یکی از بزرگترین چالش های بازرگانان ترخیص کالا از گمرک است. ترخیص کالا از گمرک یک کار تخصصی است که نیاز به تجربه و دانش دارد.  برای اینکه بازرگانان بتوانند به بهترین نحو کالای وارداتی را از گمرک ترخیص کنند نیاز دارند که به خوبی با قوانین گمرکی و تجاری آشنا باشند. در صورتی که در یکی از مراحل ترخیص کالا مشکلی به وجود بیاید کالای وارداتی ترخیص نخواهد شد و بازرگانان زیان خواهند دید. یکی از مزایای همکاری با شرکت های بازرگانی معتبر بهره بردن از ترخیص کاران ماهر و باتجربه ای است که می‌توانند با کمترین هزینه و بیشترین سرعت کالای وارداتی بازرگان را از گمرک ترخیص کنند.  این ترخیص کاران آشنایی کاملی با قوانین گمرکی و مالیاتی دارند؛ بنابراین در امر ترخیص کالا به گونه ای عمل می کنند که کالای وارداتی شامل تخفیف های مالیاتی و معافیت های گمرکی شود. اینگونه این ترخیص کاران هزینه های گمرکی که از مهم ترین هزینه های واردات به حساب می آید را کاهش می دهند.

شرکت بازرگانی مهر آیین بکر(KMB Trade)  بهترین شرکت بازرگانی  واردات و صادرات

شرکت بازرگانی مهرآیین بکر(KMB Trade)  می تواند خدماتی نظیر خرید، حمل و نقل، کارگو،  ترخیص کالا و کلیه امور مرتبط به آن را به بازرگانان عزیز ارائه دهد. این شرکت با به کارگیری افراد متبحر و متخصص در زمینه صادرات و واردات توانسته کارنامه درخشانی از خود در زمینه واردات و صادرات به نمایش گذارد. رضایت بازرگانانی که تاکنون با این شرکت همکاری داشته اند نشان دهنده کیفیت بالای خدمات این شرکت است. فعالیت این شرکت در زمینه واردات و صادرات از چین و بسیاری از کشورهای دیگر دنیا است.[web_stories title=”true” excerpt=”false” author=”false” date=”false” archive_link=”true” archive_link_label=”” circle_size=”150″ sharp_corners=”false” image_alignment=”left” number_of_columns=”1″ number_of_stories=”5″ order=”DESC” orderby=”post_title” view=”circles” /]

 

 

 

 

 

 

 

مقاله را به اشتراک بگذارید

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *